dekor


Gusto di Prosecco czyli smak 
Prosecco prosto z naszego
wyjątkowego Piaggio Ape.


Przemierzając wąskie uliczki słonecznej Italii zachwyciliśmy się pojazdem o niepowtarzalnym wyglądzie jakim cechuje się Piaggio Ape. Z ogromnej miłości do złotych bąbelków, kawy i włoskiego jedzenia postanowiliśmy sprowadzić takiego trójkołowca, który przekształciliśmy w mobilny bar serwujący schłodzone Prosecco, inne alkohole prosto z nalewaka oraz prawdziwą włoską kawę z ekspresu La Cimbali. 

Nasz biało-złoty Gusto di Prosecco Van będzie wspaniałą atrakcją na Twoich urodzinach, weselu czy evencie, a smak schłodzonego Prosecco zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.Toruński Prosecco Van na Wesele


wedding
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Pragniemy aby "ten dzień" był wyjątkowo piękny i aby na długo zatrzymał się w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że czujecie tak samo, a my natomiast możemy zrealizować to marzenie.

Nasz uroczy, mały przyjaciel - Piaggo Ape, uświetni swoją obecnością każde przyjęcie weselne (zarówno te skormne jak i huczne). Wskaż nam miejsce a my sprytnie umiejscowimy się tam gdzie będzie najlepiej dla Was. Nasz Prosecco Van dostarczy orzeźwiające (schłodzone) i eleganckie wino jakim jest włoskie Prosecco.

Powiedz nam gdzie chcesz abyśmy uświetnili Twoje przyjęcie a my pojawimy się tam niczym Superman z odpowiednią pomocą!
 

Event z Gusto di Prosecco Van


event

Zaskocz gości wspaniałą atrakcją!

Planujesz przyjęcie, event, spotkanie? Na pewno warto byłoby zaskoczyć gości nietypowym elementem spotkania.Dodajmy do tego możliwość orzeźwienia się lampką wpaniałego włoskiego trunku. Bez względu na to jaki rodzaj imprezy organizujesz, mamy dla Ciebie i Twoich gości niespotykaną atrakcję - Prosecco Van.

Nasz Piaggo Ape sprawdzi się w każdej sytuacji. Specjalnie dostosowany trójkołowiec to mobilny i niewielki bar, dzięki czemu dojedzie w każde miejsce. Poza oczywistym Prosecco w swojej ofercie posiadamy także koktajle Bellini i Rossini, jak również świeżą kawę z włoskiego LaCimbali. Każdy Twój gość znajdzie u nas coś dla siebie.


 

 

 


Nie czekaj, zapytaj już dziś jak możemy uświetnić Twoją imprezę!  


Dowiedź się więcej, napisz do nas lub zadzwoń 603 658 952.